Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Atidarytas vaikų dienos centras Jungėnuose


„Reikia nebijoti ambicingai svajoti", - sako Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė. Prieš pusmetį prasidėjus diskusijoms dėl vaikų užimtumo, bendruomeninės veiklos, prasidėjo procesas dėl vaikų dienos centro veiklos Jungėnų kaime.

Karolis Babeckas, Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, aktyviai bendravo su Jungėnų bendruomenės nariais dėl planuojamos vaikų dienos centro veiklos, pristatė viziją ir lūkesčius pradėjus vykdyti veiklą. Buvo apžiūrėtos bendruomenės patalpos, įvertinta galimybė čia įsikurti vaikų dienos centrui.

Ir štai jau šį ketvirtadienį Kalvarijos savivaldybės darbuotojų bendromis pastangomis Jungėnų bendruomenėje, Kultūros centro patalpose (Ežero g. 3, Jungėnų k.) atidarytas vaikų dienos centras. Vaikų dienos centras yra Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų padalinys. Čia kviečiami  7-18 m. vaikai ar jaunimas turiningai leisti laiką, užsiimti mėgstama veikla, įgyti ir lavinti kasdienio gyvenimo ir socialinius įgūdžius, gauti socialinio darbuotojo pagalbą sprendžiant iškilusias problemas.

Vaikų dienos centro atidarymu džiaugiasi ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Kęstas Spūdys: ,,Atidaryta erdvė, turinti savo misiją - turiningas vaikų ir jaunuolių laisvalaikio praleidimas. Labai svarbu, kad šią galimybę išnaudotų ir į procesą įsijungtų visa bendruomenė, tėveliai, įstaigos ir organizacijos, nes tik tuomet ši erdvė iš tiesų pasieks išsikeltus tikslus".

Nors atidarymas tik šį ketvirtadienį, jau yra surinkta daugiau kaip pusė vaikų grupės, tad raginame pasinaudoti proga, kad dar šiek tiek vietų yra likę, ir kviečiame naudotis akredituotomis vaikų dienos centro paslaugomis!

Dėl vaikų dienos centro lankymo prašome kreiptis į Kalvarijos savivaldybės  šeimos globos namų vaikų dienos centro socialinę darbuotoją Neringą Stankevičienę tel. 8 683 20 593, Ežero g. 3, Jungėnų k., Kalvarijos sav.

 

 
 
 
 
 
 

 

 

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai