Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Asociacija „Kalvarijiečių šeimų klubas“ įgyvendina projektą „Bendrystės vaivorykštė“

 

 

Asociacija „Kalvarijiečių šeimų klubas" kartu su projekto partneriais - VšĮ ,,Aš ypatingas" ir Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugija nuo 2020 m. lapkričio 26 d. įgyvendina iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0483 „Bendrystės vaivorykštė".

Įgyvendinamas projektas atitinka Kalvarijos miesto vietos plėtros strategijos 1 tikslo „Skatinti socialinę atskirtį patiriančių Kalvarijos bendruomenės narių socialinę integraciją" 1.2 uždavinio „Skatinti socialinę atskirtį patiriančių gyventojų integraciją į visuomenės gyvenimą per bendruomenines kultūrines, edukacines, menines, sporto ir sveikos gyvensenos bei kitas iniciatyvas" veiksmą 1.2.4 „Vyresnio amžiaus asmenų ir neįgaliųjų integravimas į visuomeninį gyvenimą, sudarant sąlygas jiems mokytis, aktyviai ilsėtis, įgyti kvalifikaciją ir dirbti, informacijos apie socialines paslaugas Kalvarijoje teikimas jiems prieinamais kanalais".

Rugpjūčio 4-23 d. vyko neuroedukacinių užsiėmimų ciklas. Septyniuose susitikimuose su lektore Daiva Šipailiene Kalvarijos miesto gyventojai turėjo galimybę artimiau susipažinti su neuroedukacija.

 


 

Asociacijos „Kalvarijiečių šeimų klubas" informacija

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai