Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Dėl mokymų verslo naujokams, besiverčiantiems mažmenine alkoholio prekyba, bei informacijos pateikimo ūkio subjektams išduodant licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais ir su tabako gaminiais susijusiais gaminiais

     Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau - Departamentas) informuoja, kad 2013 m. sausio 18 d. Departamento direktoriaus įsakymu Nr. T1-25 patvirtintų Ūkio subjektų veiklos, susijusios su alkoholio produktais, tabaku, tabako gaminiais ir su jais susijusiais gaminiais, patikrinimų atlikimo taisyklių 44 p. įtvirtinta verslo naujoko sąvoka. Verslo naujokas - tai naujai įsisteigusios įmonės, asmenys, įregistravę individualią veiklą arba įsigiję verslo liudijimus. Naujoko statusas trunka 12 mėnesių nuo įregistravimo į registrą dienos arba nuo veiklos, susijusios su alkoholio produktų, tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių gamyba, prekyba, reklama, kita su šiais produktais susijusia veikla, pradžios.

Departamentas, siekdamas bendradarbiauti su verslo naujokais, besiverčiančiais mažmenine prekyba alkoholio produktais, ir didinti šių ūkio subjektų kompetencijas, organizuoja mokymus „Pradedu verslą alkoholio prekybos srityje. Ką turiu žinoti?". Mokymai vyks 2022 m. rugsėjo 28 d. (trečiadienį) 10 val. nuotoliniu būdu. Registracija į mokymus vyksta iki 2022 m. rugsėjo 26 d. (pirmadienio), paspaudus interaktyviąją nuorodą Departamento interneto puslapyje ir atsidarius registracijos langą.

Užsiregistruoti galite paspaudę šią nuorodą: https://ntakd.lrv.lt/mokymai0928

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Departamento Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyriausiąjį specialistą Rapolą Bernatonį el. paštu [email protected] arba telefonu 8 690 58 297.

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai