Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Dėl žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo

Informuojame, kad žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo pradžia yra š. m. balandžio 12 d. Planuojama, kad paraiškų priėmimas tęsis iki š. m. birželio 7 d., o pavėluotai paraiškos bus priimamos iki š. m. liepos 2 d.

Teikiame rekomendacijas deklaravimo metu:

Skatinimas deklaruoti iš namų - deklaravimas iš namų / nuotoliniu būdu yra viena iš patogiausių ir lengviausių priemonių pateikti paraišką. Taip pat tie, kurie prisijungę per Elektroninius valdžios vartus pateiks ir į Valdų registrą įkels valdymo dokumentus, nebus prašomi pakartotinai juos pateikti Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos.

Bus sudarinėjamas pareiškėjų apsilankymo grafikas, norint reguliuoti apsilankančiųjų srautą. Garbaus amžiaus ir kitiems rizikos grupėje esantiems pareiškėjams bus skiriamas prioritetas ir jie priimami tuomet, kada yra mažiausia rizika. Tarp apsilankymų bus daromos pertraukos patalpoms vėdinti.

Kalvarijos savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir melioracijos skyrius prašo teiksiančių paraiškas pareiškėjų, kurie atvyks pas specialistus, iš anksto registruotis žemiau nurodytais telefonais:

Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vyriausioji specialistė Dalija Kasparavičienė Akmenynų ir Kalvarijos seniūnijose, tel. (8 343) 34 101, el. p. dalija.kasparaviciene@kalvarija.lt;

Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Krasnauskaitė Kalvarijos ir Sangrūdos seniūnijose, tel. (8 343) 34 100, el. p. ramune.krasnauskaite@kalvarija.lt;

Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus specialistė Rasa Baliulienė Liubavo ir Akmenynų seniūnijose, tel. (8 343) 34 103, el. p. rasa.baliuliene@kalvarija.lt.

Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Darius Kuprelevičius, tel. (8 343) 23 872, mob. 8 605 71 381, el. p. darius.kuprelevicius@kalvarija.lt.

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai