Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos gimnazijos 77-osios abiturientų laidos Brandos atestatų teikimo šventė


 
Abiturientams sėkmingos tolimesnės kelionės gilinant savo žinias linkėjo Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Erika Stankevičienė.

Šiais metais džiaugiamės ir didžiuojamės Kalvarijos gimnazijos abiturientės Rugilės Akelytės rezultatais, abiturientė užsienio kalbos (anglų) valstybinį brandos egzaminą išlaikė 100 balų įvertinimu.

Rugilei ir ją paruošusiai Kalvarijos gimnazijos anglų kalbos vyresniajai mokytojai Ingridai Kaleinikienei įteikti proginiai čekiai.

Nors 100 balų įvertinimas gimnazijoje tik vienas, tačiau šios laidos mokinių tarpe gausus būrys puikių mokslo rezultatų pasiekusių jaunuolių, kurie savo žiniomis laimėjo prizines vietas ne vienoje olimpiadoje bei pasižymėjo kultūrinėje, visuomeninėje veikloje.

Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, abiturientus sveikindamas su naujo gyvenimo kelio pradžia, linkėjo nepamiršti gimtojo krašto, į jį sugrįžti, nes kiekvienas iš jų visuomet yra labai laukiamas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai