Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnės startavo su rudens projektu „Aktyviai, draugiškai, sveikai“

Spalio 6 dieną Kalvarijos savivaldybės Akmenynų ir Jungėnų pagrindinėse mokyklose startavo Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnių organizuojama „Aktyviai, draugiškai, sveikai" žalingų įpročių prevencija bei pasieniečio profesijos pristatymas.

Bendruomenės pareigūnės Gintarė Kubilienė ir Elžbieta Korklinevska pradėjo rudens paskaitų ciklą. Kalvarijos savivaldybės ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos finansuojamame projekte dalyvaus apie 300 Kalvarijos savivaldybės moksleivių.

Bendruomenės pareigūnės mokiniams pristatė alkoholio ir rūkalų gamintojų  rinkodaros tikslus, nukreiptus į paauglius, kaip potencialius vartotojus. Kalbėjo apie santykio su savimi ir kitu svarbą sveikos asmenybės ugdymuisi. Skatino kritinį mąstymą, kuris padėtų pasirinkti sveikatą saugančius ir stiprinančius sprendimus.

Dėkojame Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnams: Artūrui Jarmalai ir kinologui Dainiui Ribinskui už pagalbą pristatant  pasieniečio profesiją, ginkluotę, amuniciją, transporto priemonę bei visų laukiamą tarnybinį šunį „Pantera". Kinologas su tarnybiniu šunimi demonstravo bendrąjį paklusnumą, kenksmingų medžiagų ieškojimo programą.

Pagrindinis projekto tikslas - propaguoti sveiką gyvenimo būdą vaikų ir jaunimo tarpe.

Moksleiviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Paskaitų organizatorės dėkoja nuostabiems moksleiviams už kartu turiningai praleistą laiką ir taria padėką Kalvarijos savivaldybei už seminarams skirtą finansavimą.

Susitikimas įvyko laikantis visų saugumo reikalavimų.

 


 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai