Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis

Vyks Kalvarijos savivaldybės tarybos Verslo, ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdis

Kalvarijos savivaldybės tarybos Verslo, ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdžio,

vyksiančio 2021 m. gruodžio 8 d.  10.00 val.,

darbotvarkė

 

1. Dėl Kalvarijos savivaldybės tarybos 2020 m. gruodžio 11 d. sprendimo Nr. T-224 „Dėl nekilnojamojo turto perdavimo viešajai įstaigai Kalvarijos pirminės sveikatos priežiūros centrui valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise pagal patikėjimo sutartį" pakeitimo (Nr. 191).

2. Dėl materialaus ilgalaikio turto perėmimo savivaldybės nuosavybėn ir jo perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise (Nr. 192).

3. Dėl Kalvarijos savivaldybės tarybos 2021 m. gegužės 27 d. sprendimo Nr. T-111 (1.5E) „Dėl Kalvarijos savivaldybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos aprašo tvirtinimo" pakeitimo (Nr. 193).

4. Dėl savivaldybės turto panaudos sutarties su biudžetine įstaiga Kalvarijos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba nutraukimo (Nr. 200).

5. Dėl panaudos sutarties su biudžetine įstaiga Kalvarijos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnyba sudarymo (Nr. 201).

6. Dėl negyvenamųjų patalpų panaudos sutarties su Kauno apskrities valstybine mokesčių inspekcija nutraukimo (Nr. 203).

7. Dėl valstybės turto panaudos sutarties sudarymo (Nr. 207).

 

 

Komiteto pirmininkas                                                                                      Vytenis Skilandis

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai