Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Nuotraukos autorius Haroldas Arelis
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Bendrieji klausimai
Laba diena,

norėjau pasiteirauti kada viešai bus paskelbtas 2016m. Kalvarijos savivaldybės biudžetas?
2016-03-01

Sveiki. Mano giminaiciai yra palaidoti Kalvarijos kapinese. Dede mire apie 1990m, ji palaidojo jo gyvenimo drauge. Kai jis mire ji niekam zinios nedave. Siuo metu ji taip pat jau mirusi. Yra ziniu tiek, kad dede palaidotas naujose kapinese. Bandeme ieskoti, bet neradome, net nezinome ar antkapis yra pastatytas. Kur reikia kreiptis tokiu klausimu? Norime suzinoti kur palaidotas, nes metams begant atmintis trumpeja. Aciu. Laukiu informacijos.
2013-10-12

Sveiki,
noriu paklausti, ar Kalvarijoje yra priimtas įstatymas draudžiantis nepilnamečiams rūkyti ir šiūkšlinti, prie individualaus namo teritorijos? Jei taip, tai į kur reikėtų kreiptis, kad jie būtų sudrausminti? Ar tai jau pačių gyventojų problema ir jie patys turi su tuo kovoti? Ačiū.
2013-09-27

Laba diena.Jungėnuose yra vykdomi kultūros namų remonto/renovacijos darbai,ko pasekoje,bevažinėjant sunkiajam transportui yra sugadinta/sulaužyta gatvių danga (asfaltas).Kadangi Kalvarijos savivaldybė yra prisidėjusi prie kultūros namų remonto/renovacijos projekto,tad noriu jūsų paklausti,ar bus tvarkomos gatvės (sugadintos vietos) Jungėnuose? Šis klausimas aktualus daugumai, šios gyvenvietės, gyventojų.Laukiame atsakymo! Geros dienos.
2013-07-04

Kodel Kalvarijoje taip daznai vandens spaudimas buna toks mazas? Gal kas zino priezastis?
2013-03-18

Laba diena. Turiu kalusimą dėl kelio Kalvarija - Tarprubežiai asfaltavimo. Susirinkimo metu, kuris vyko tarprubežiuose, meras sakė jog svarstomas kelio asfaltavimo klausimas būtų malonu žinoti ar jis bus asfaltuojamas ir kada ar ne, nes visokios kalbos sklinda ir nežinome kuo tikėti, tai nusprendėme parašyti jums, tikėdamiesi iš jūsų sulaukti teisingo atsakymo. Jeigu galite atsakykite kuo greičiau. Labai ačiū.
2012-08-21

Sveiki. Gyvenu kaime daugiabučiame name. Mūsų namui nėra padarytos automobiliu stovėjimo aikštelės. Ji yra kur kas toliau nuo namo ir kaip bendra su dar dviem namais, kuriems ta aikštelė priklauso. Ar būtų galimybė namo teritorijoje iš gana didelio žalios vejos ploto padaryti automobiliu aikštelę, užimant tik nedidelę dalį vejos, kurios niekada niekas neprižiūri ir nepjauna, pjaunama tik šalia laiptinių esanti veja ir jeigu yra tokia galimybė kur reikėtų kreiptis.?
2011-09-21

Kur kreiptis, kad gyvenvietėje butų padaryti greičio ribojimo kalneliai?
2011-07-25


Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite paveiksliuke matomą tekstą
AntiSpam