Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius: Haroldas Arelis
Kalvarijos socialinių paslaugų centras įsigijo kokybiškam darbui reikalingas priemones

                                                                 

 

Kalvarijos socialinių paslaugų centras 2016 m. rugsėjo 16 d. pradėjo įgyvendinti projektą ,,Integrali pagalba į namus Kalvarijos savivaldybėje". Per šį laikotarpį projekto lėšomis buvo įsigyta nauja įranga (čiužiniai pragulų profilaktikai, čiužinys-vonia, kraujo spaudimo matuokliai ir kt.), priemonės (kėlimo diržai, perkėlimo paklodės) ir du automobiliai, kurie svariai prisidės prie kokybiškos integralios pagalbos - slaugos ir globos į namus - teikimo.

Suburta atsakinga ir kompetentinga mobili komanda, kuri kokybiškai ir efektyviai teikia pagalbą neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims. Šiuo metu Kalvarijos socialinių paslaugų centre dienos socialinės globos ir slaugos paslaugos yra teikiamos 10 neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų.

Teikiant integralios pagalbos paslaugas, siekiama sudaryti sąlygas asmeniui visavertiškai gyventi savo namuose ir gauti reikalingas socialinės globos ir slaugos paslaugas, stiprinti jo gebėjimus ir savarankiškumą, palaikyti  ryšius su šeima, bendruomene, padėti įveikti negalią, ligą bei socialinę atskirtį.

Asmenys, pageidaujantys gauti išsamią informaciją apie integralios pagalbos paslaugas, gali kreiptis į Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrių (Laisvės g. 2, Kalvarija), tel. (8 343) 24 952, Kalvarijos socialinių paslaugų centrą (Ugniagesių g. 1, Kalvarija), mob. (8 685) 18 570, tel. (8 343) 60 609, el. paštu egler@marsatas.lt.

Pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu" įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-418 „Integrali pagalba į namus" 2016-2019 metams Kalvarijos savivaldybės administracija pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra ir kartu su partneriu Kalvarijos socialinių paslaugų centru įgyvendina projektą „Integrali pagalba į namus Kalvarijos savivaldybėje". Projekto vertė 156 000 eurų.

Projekto tikslas - suteikti integralią pagalbą (socialinę globą ir slaugą) namuose neįgaliems vaikams, neįgaliems darbingo amžiaus ir senyvo amžiaus asmenims bei konsultacinę pagalbą jų šeimų nariams.

 

 

Kalvarijos socialinių paslaugų centro ir

savivaldybės informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai