Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto projekto renginyje „Saugesnio interneto veiklos mokykloje“, skirtame pradinių klasių pedagogams

 

Vaikų naudojimasis internetu, grėsmės, su kuriomis jie gali susidurti virtualioje erdvėje - pastaruoju metu itin aktuali problema, kurią spręsti siekiama, vykdant vaikų, jų tėvų, pedagogų švietimą saugaus interneto naudojimo klausimais. Nuo 2012 metų liepos mėnesio Saugesnio interneto projektą Lietuvoje įgyvendina Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba, asociacija „Langas į ateitį" ir VšĮ „Vaikų linija".

Projektą vykdančios institucijos atlieka ir teikia tris pagrindines paslaugas visuomenei: organizuoja švietimo veiklas saugaus interneto tematika, koordinuoja pagalbos liniją telefonu ir vykdo interneto karštosios linijos veiklą.

Siekdami vykdyti kuo didesnę sklaidą saugesnio interneto tema, maloniai kviečiame švietimo atstovus, dirbančius su pradinių klasių mokiniais, į organizuojamus Saugesnio interneto renginius Lietuvos savivaldybėse.

 

Renginio informacija:

  • Renginio data: 2017 m. gegužės 23 d.;
  • Renginio dalyviai: švietimo atstovai, dirbantys su pradinių klasių mokiniais (6-11 m.);
  • Renginio vieta: Laisvės g. 2, Kalvarija (savivaldybės posėdžių salė);
  • Renginio trukmė: 4 val.;
  • Renginio laikas: 9.30 val. - 13.30 val.;
  • Renginio organizatorius ir vedėjas: Saugesnio interneto projekto vykdytojai kartu su Lietuvos savivaldybių švietimo skyriumi(-iais);
  • Dalyvio PAŽYMĖJIMĄ gaus kiekvienas dalyvis po renginio į el. pašto dėžutę, adresu nurodytu registracijos metu. Pažymėjimas bus pdf formatu.
  • BŪTINA išankstinė registacija į renginį! Kiekvienas dalyvis, registruodamasis į renginį, pildo lentelę (atsisiųsti lentelę) ir ją užpildžius siunčia savivaldybės atstovui. Kontaktinis asmuo savivaldybėje klausimams ir registracijai: Marija Kabelkienė, marija.kabelkiene@kalvarija.lt;
  • Renginys NEMOKAMAS!

 

Renginio tikslai:

- Pristatyti Saugesnio interneto projektą ir jo vykdomas veiklas bei atkreipti dėmesį į saugumo tematiką.

- Pateikti švietimo atstovams, dirbantiems su pradinių klasių mokiniais (6-11 m.), metodinės ir informacinės medžiagos apie galimas veiklas su mokiniams.

- Paskatinti organizuoti renginius savo mokyklose.

Atkreipiame dėmesį, kad po renginio savivaldybėje, dalyviui pareiškus norą SAVARANKIŠKAI organizuoti renginį savo mokykloje, jam bus suteikiama metodinė medžiaga bei skiriama suvenyrų mokiniams su projekto simbolika. Detalesnė informacija bus pateikiama renginio savivaldybėje metu.

 

Numatoma renginio programa:

(renginio programą galima atsisiųsti pdf formatu ČIA)

 

9:30 -10:00

Dalyvių atvykimas, registracija

10:00-10:20

 

 

 

 

Sveikinimo žodis ir Saugesnio interneto projekto pristatymas

10:20-11:00

Paskaita saugesnio interneto tematika

11:00-11:30

Praktinių veiklų pristatymas darbui su pradinių klasių mokiniais (pristatomos kitų mokytojų/bibliotekininkų/soc.pedagogų vykdomos veiklos).

11:30-11:45

Kavos pertraukėlė 

11:45-13:00

Renginių "Saugus internete ir vasarą!" pristatymas, praktiškai išbandant dalį veiklų.

13:00-13:30

 

Mini protų mūšis saugumo internete tematika. Apdovanojimai.

Renginio pabaiga.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto projektą skaitykite www.draugiskasinternetas.lt. Kilus klausimams dėl renginio vietos ar atvykimo, kreipkitės į savivaldybės atstovą, kurio kontaktai nurodyti aukščiau.

Kilus klausimams dėl renginio programos, kreipkitės el. paštu aurelija.dirvonskiene@itc.smm.lt arba rita.sukyte@langasiateiti.lt.

 

 

Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai