Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Nuoširdumo savaitės minėjimas Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namuose

Gegužės 10 d. Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namuose vyko Atvirų durų diena, skirta paminėti Nuoširdumo savaitei, kuri gegužės 8-14 dienomis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva vyksta kiekvienoje Lietuvos savivaldybėje.

Nuoširdumo savaitės ir Šeimos globos namuose vykusios Atvirų durų dienos tikslas - gerinti visuomenės nuomonę apie globą, įvaikinimą, globojamus, įvaikintus ir vaikų globos namuose augančius vaikus.

Renginyje dalyvavo Sangrūdos gimnazijos, Liubavo Juozo Montvilos bei Jungėnų pagrindinių mokyklų 5-6 kl. moksleiviai bei jų mokytojos.

Svečiai  buvo supažindinti su socialinės iniciatyvos „Nuoširdumo savaitė" idėja, paaiškinta Nuoširdumo savaitės simbolio - rožės - reikšmė. Moksleivius bei jų mokytojus pasveikino Šeimos globos namų direktorius Vytautas Dubinskas. Kalvarijos savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Erika Stankevičienė 5-6 klasių mokiniams ir jų mokytojams paaiškino priežastis, kodėl yra vaikų, kurie negali gyventi savo biologinėse šeimose, papasakojo apie tai, kas yra globa ir įvaikinimas.

Šeimos globos namų vaikai pademonstravo savo talentus ir parodė svečiams nuotaikingą vaidinimą „Raudonkepuraitė". Po pasirodymo svečiai buvo pakviesti pasižvalgyti po Šeimos globos namų patalpas.

 

Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų

informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai