Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius: Haroldas Arelis
Individualią veiklą vykdę asmenys raginami nedelsti ir deklaruoti pajamas dabar

Pagrindiniai faktai:

201,3 tūkst. - tiek Lietuvos gyventojų, pernai vykdžiusių individualią veiklą, turi pateikti deklaracijas,

134,5 tūkst. - tiek jų dar nedeklaravo pajamų.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - Kauno AVMI) primena, kad iki gegužės 2 dienos deklaracijas privalo pateikti gyventojai, pernai vykdę individualią veiklą. Deklaruoti pajamas jie turi net jei 2016 metais ir negavo pajamų.

„Kalvarijos savivaldybėje yra apie 450 pernai individualią veiklą vykdžiusių gyventojų. Kol kas pernykštes pajamas deklaravo 32 proc. individualią veiklą pagal pažymą arba įsigijus verslo liudijimą praėjusiais metais vykdžiusių asmenų",- pasakoja Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, ragindama smulkiuosius verslininkus nelaukti paskutinių dienų, o pajamas deklaruoti jau dabar.

Greičiausias ir patogiausias būdas pateikti deklaraciją - Elektroninio deklaravimo sistemoje (http://deklaravimas.vmi.lt). Kad būtų lengviau deklaruoti savarankiškai, VMI puslapyje, adresu www.vmi.lt/cms/deklaravimas-2016 yra surinkta aktuali informacija deklaravimo klausimais, kur gyventojai ras ir e. seminarų įrašus, paaiškinančius, kaip deklaruoti pajamas, gautas iš individualios veiklos.

VMI primena, kad visą informaciją mokesčių klausimais gyventojai ir įmonės gali gauti paskambinę trumpuoju Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.

 

 

Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai