Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Socialinėje akcijoje „Pasveikink jūrą Palangoje“ dalyvavo Kalvarijos savivaldybės atstovai

Paskutinį liepos savaitgalį Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų mažesnieji vaikai,  prisijungdami prie socialinės akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje", vyko į Lietuvos pajūrį, kur kartu su keliais šimtais sunkiai gyvenančių šeimų vaikais iš visos Lietuvos patyrė mažą stebuklą - turėjo galimybę pasisveikinti su jūra. Nors Lietuva yra prie Baltijos jūros, dar yra šimtai vaikų nė karto nemačiusių jūros, tad ši akcija vaikams buvo didelis džiaugsmas.

Mažiesiems Palanga pasiūlė ne tik nemokamą apgyvendinimą Palangos mokyklose, bei maitinimą, bet parengė itin turiningą programą, kuri prasidėjo bendra eisena link jūros. Mažieji su nekantrumu laukė pirmo susitikimo su jūra, o kad laikas neprailgtų, pakeliui link pajūrio šventės organizatoriai buvo parengę ne vieną staigmeną ir pramogą. Pasukę į Meilės alėją vaikai pasijuto lyg pasakų karalystėje - mažuosius iš visų pusių apgaubė muilo burbulai. Jų pūtimo džiaugsmą patyrė ir patys vaikai, tad Meilės alėją akimirksniu pavertė muilo burbulų šalimi. Pasiekę Jūratės ir Kastyčio skverą vaikai trumpam stabtelėjo pašokti drauge su animatoriais.

Kad pramogos pajūryje būtų saugios, paplūdimyje ypatingą dėmesį mažiesiems skyrė pajūrio gelbėtojai - Palangos miesto vandens motociklininkų klubas ir saugos tarnyba „Argus". Jausdamiesi visiškai saugūs, vaikai maudėsi jūroje,  paplūdimyje statė pilis, žaidė, vėliau mėgavosi muzikinio fontano šokiu, dalyvavo įvairiuose kultūriniuose vaikams skirtuose renginiuose.

Po turiningos bei įspūdingos dienos Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų vaikų poilsiu pasirūpino Palangos pradinė mokykla, maitinimu Palangos senoji gimnazija.

 

 

Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų informacija ir nuotraukos

 

 

 

 

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai