Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Žemdirbių šventė


Spalio 25 d. surengta tradicinė žemdirbių šventė ,,Kai derlius aruoduos".

Po rudens darbų Kalvarijos savivaldybės ūkininkų darbo rezultatais šventės metu džiaugėsi ir juos sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Mažeika, kartu su patarėja Renata Vensloviene, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, AB ,,Swedbank" vadovė Gintarė Levickienė, kartu su vadybininke Laura Vosyliene, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos atstovai Rasa Mureikienė ir Aivaras Černelis, AB ,,Linas agro" atstovai Giedrius Bakas ir Laima Gruodienė ir UAB ,,Agrokoncernas" atstovas Edgaras Jurkšaitis.  

Ūkininkams taip pat dėkojo Kalvarijos savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vyriausiasis specialistas, laikinai einantis vedėjo pareigas, Romas Arbačiauskas.

Renginio metu mero padėkomis apdovanoti šeši savivaldybės ūkininkai.

Pasirodymus renginio svečiams dovanojo Jusevičių laisvalaikio salės šokių kolektyvas „Miss-A" (vad. Danutė Giedraitienė), Kalvarijos meno mokyklos mokytojos Loretos Mikšienės auklėtinių Urtės ir Gretos fleitų ansamblis, teatras ,,Titnagas" su Činariovo komedija ,,Brangusai pabučiavimas" (režisierius Kęstutis Krasnickas), liaudiškos muzikos kapela ,,Jungvala" (vadovė Birutė Zavistauskienė) ir iliuzionistas Antonas Lavrentjevas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai