Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Respublikinis muzikinis festivalis ,,Duetai“


Kaip ir kasmet, į Kalvarijos savivaldybės kultūros centrą lapkričio 28 d. sugužėjo socialinės globos namų gyventojai ir darbuotojai iš įvairių Lietuvos kampelių į Respublikinį muzikinį festivalį ,,Duetai".

Festivalį organizuoja ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų bendruomenes suburia Kalvarijos socialinės globos namų kolektyvas. Šiais metais festivalyje dalyvavo komandos iš Suvalkijos, Ilguvos, Veisiejų, Adakavo, Didvyžių ir Kalvarijos socialinės globos namų.

Į šventę susibūrusius renginio dalyvius ir svečius sveikino Kalvarijos socialinės globos namų direktorė Nomeda Zavickaitė, Kalvarijos seniūnijos seniūnė Irena Abraitienė ir Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus vedėja NiJOLĖ Silickienė.

Scenoje renginio metu pasirodė  Kalvarijos meno mokyklos mokinės Karolina Masionytė ir Skaistė Bieliauskaitė, kurios atliko Lauros Remeikienės dainą ,,Tiek spalvų, tiek žiedų" (vadovė Dalia Karevičienė), grojo Kalvarijos meno mokyklos mokytojos metodininkės Regina Mačiulskienė ir Sigita Maldžiūtė-Valaitienė.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai