Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius: Haroldas Arelis
PASIŪLYK IDĖJĄ, KAIP SKATINTI SAVANORYSTĘ SAVIVALDYBĖJE

 

 

 

Jeigu tau 13-30 m. ir turi puikią idėją, kaip skatinti savanorystę Kalvarijos savivaldybėje, o galbūt tokią idėją jau įgyvendini, jei idėja yra aktuali ne tik tau, bet ir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais ir taip uždėk idėjai pliusą!

Europos jaunimo savaitės metu Kalvarijos savivaldybėje vyksiančiame renginyje „Idėja+" jaunimas pristatys savo idėjas, kurios prisidėtų prie savanoriškos veiklos skatinimo savivaldybėje. Visų idėjų autoriai bus apdovanoti, o labiausiai įkvepiančios idėjos autorius bus pakviestas į nacionalinį Europos jaunimo savaitės renginį 2017 m. gegužės 5 d. Vilniuje, kur visi nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis ,,kiečiausiomis" idėjomis iš visų Lietuvos savivaldybių.

Tavo idėja ir jos pristatymas turi būti autentiškas, t. y. sukurtas tavo paties arba tavo komandos. Pristatyti gali jau įgyvendinamą veiklą, jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kuri dar nebuvo įgyvendinta, bet gali būti įgyvendinta tavo vietos bendruomenėje ar savivaldybėje. Pristatymo būdai turi būti originaliai pateikti (pvz.: pristatymą gali iliustruoti trumpu vaizdo įrašu, nuotraukomis, kitokiu vizualiu, garso pristatymu, galima naudoti skaidres ir t.t).

Idėjos vertinimo kriterijai:

  • Idėjos realumas:

-       aiškus tikslas;

-       veiksmų planas;

-      numatytas poveikis (prasmingas ir vertingas, apimantis kuo didesnį tikslo grupės skaičių).

  • Idėjos unikalumas:

-     iššūkio sprendimo būdas turėtų skirtis nuo iki tol jūsų savivaldybėje taikytų priemonių ar būdų šiai problemai spręsti (tai gali būti kitų miestų ir šalių patirtis, kurią jūs sėkmingai pritaikytumėte, ar visiškai nauja idėja).

Idėjos pristatyme gyvai gali dalyvauti ne daugiau kaip trys 13-30 metų žmonės.

Savo įgyvendinta idėja gali įkvėpti kitus, būti pavyzdžiu.

Savo idėją registruok iki balandžio 25 d.   https://goo.gl/forms/UNgaKitm8jz9l2Fz2

Renginį „Idėja+" organizuoja Europos jaunimo savaitės (EJS) ambasadorė Evelina Didvalienė, į kurią gali kreiptis tel. (8 343) 60 608, el. paštu evelina.didvaliene@kalvarija.lt.

 

 

Savivaldybės informacija

 

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai