Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kraštiečius į gimtinę sugrįžti kvietė Brukų bendruomenės nariai

Liepos 29 d. Brukuose vyko kraštiečių šventė „Gimtine mano vėl šauki sugrįžti...", kurios pagrindinė organizatorė buvo Kalvarijos savivaldybės kultūros centro Brukų laisvalaikio salės kultūros darbo organizatorė Romualda Vasikonienė.

Pasveikinti bendruomenės šventės proga atvyko savivaldybės meras Vincas Plikaitis kartu su pavaduotoju Kęstučiu Bagdanavičiumi. Nusipelniusiems bendruomenės nariams buvo įteiktos mero padėkos. Šventėje taip pat svečiavosi seimo narys Kęstutis Mažeika kartu su savo padėjėja Renata Vensloviene.

Renginio metu muzikinius kūrinius atliko Brukų laisvalaikio salės mergaičių vokalinis ansambliukas, Sūsninkų ir Brukų moterų vokalinis ansamblis ir solistė Diana Bend. Šventinę nuotaiką kūrė Vištyčio folkloro ansamblis „Šilojai" (vadovė Aldona Krapavickienė) bei Vištyčio liaudiška kapela (vadovas Valdas Juodišius). Susirinkusieji taip pat stebėjo Kalvarijos savivaldybės kultūros centro jaunučių ir merginų liaudiškų šokių kolektyvo „Jurginėlis"  šokio judesius.

Šventėje buvo eksponuojama Reginos Petrauskaitės rankdarbių paroda „Darbų pasaka" ir Gabrielės Vasikonytės tapybos darbų paroda „Ir kuždasi širdis su plaktuku".

Daugiau renginio akimirkų rasite čia

 

Savivaldybės informacija

Mindaugo Gergelio nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai