Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Informacija apie galimybę dalyvauti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui skirtoje veikloje

LR Vyriausybės kanceliarija praneša, kad yra paskelbtas bendras Vyriausybės kanceliarijos ir Lietuvos kultūros tarybos konkursas dėl Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui skirtų projektų įgyvendinimo (toliau - konkursas). Konkursui pateiktų paraiškų atranką vykdo Lietuvos kultūros taryba. Daugiau informacijos - www.ltkt.lt

Organizatoriai kviečia dalyvauti konkurse ir aktyviai teikti paraiškas dėl Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio ir Vasario 16-osios minėjimui skirtų projektų įgyvendinimo.

2017 m. spalio 4 d. buvo pradėtas vykdyti projektas „Šimtmečio dovanos". Projekto tikslas - skatinti savanorystę Lietuvoje, pritraukti daugiau žmonių dalyvauti įgyvendinant iniciatyvas, kurti naujas savanorystės tradicijas bendruomenėse, kaimynystėje, kolektyvuose ar šeimose. Šį projektą įgyvendina Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas kartu su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba ir viešąja įstaiga „Global Lithuanian Leaders".

Jau suplanuotą savanorišką veiklą galima registruoti interneto svetainės www.lietuva.lt paskyroje http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos/registracija.

 

 

Parengta pagal LR Vyriausybės kanceliarijos informaciją

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai