Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Vyksta akcija „Būk saugus, mokiny“


Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kaip ir visos Lietuvos ugniagesiai, vykdo akciją „Būk saugus, mokiny". Akcijos renginiuose pakviesti dalyvauti Marijampolės, Kalvarijos ir Kazlų Rūdos mokymo bei ugdymo įstaigos. Akcijos metu vedamos saugios gyvensenos pamokos, supažindinama su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, kalbama apie gaisrus ir jų priežastis, gaisrų prevenciją, organizuojamos pažintinės ekskursijos, dalyvaujama profesijos ir saugos dienose. Aktyviausios Kalvarijos savivaldybės mokyklos - čia surengtose veiklose sudalyvavo 234 vaikai iš 5 mokymo įstaigų.

Taip pat parengta nuotaikinga pamokėlė darželinukams ir pradinių klasių mokiniams, per kurią vaikai moko saugiai elgtis meškiuką Jorį. Žaisdami, vaidindami situacijas vaikai aiškinasi, kaip kyla gaisrai, kokios jų priežastys ir galimos pasekmės.

Akcijoje „Būk saugus, mokiny" dalyvaujantys vaikai ne tik pasitikrina žinias, bet ir sužino daug naujų dalykų. Vaikų ir pedagogų teigimu, pamokėlės yra įdomios ir naudingos.

  

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai