Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Tarptautinės vaikų gynimo dienos minėjimas Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

 

Tarptautinė vaikų gynimo diena švenčiama birželio 1-ąją. Ši diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikus. Tai pagrindinė sąlyga, kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Jau tryliktus metus iš eilės birželio 1 d. NVO vaikams konfederacija (direktorė Elena Urbonienė) organizuoja renginį „Vaikų žvaigždynas". Šiais metais į renginį vykusį Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje buvo pakviesti ir Kalvarijos savivaldybės vaikų dienos centrus lankantys vaikai. Vaikus į renginį lydėjo Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Erika Stankevičienė, VšĮ „Galimybių laukas" direktorė Renata Venslovienė.

Renginio metu buvo apdovanoti 5 geriausi vaiko draugai - vaikams ir jų gerovei nusipelnę asmenys - Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Lietuvos Respublikos Prezidento patarėja Ramunė Guobaite - Kirslienė, „UNICEF Lietuva" vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė - Staniūlienė, projekto „Vaikų svajonės" vienas iš iniciatorių Julius Gregorauskas, Vaiko raidos centro vadovė dr. Jovita Petrulytė.

Po apdovanojimų vaikų laukė įvairios pramogos - edukacinės veiklos, lietuviško ilgametražio animacinio filmo „Auksinis žirgas" (autoriai Valentas Aškinis ir Reinis Kalnaellis) peržiūra, svajonių piešimas, spalvingų balionų paleidimas.

 

 

 Kalvarijos savivaldybės administracijos

 Socialinių reikalų skyriaus informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai