Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Tarptautinė neįgaliųjų diena


Gruodžio 3 d. Kalvarijos gimnazijos stadione paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena.

Antrus metus Kalvarijoje organizuojama akcija suburia negalios paliestus ir nepaliestus Kalvarijos savivaldybės gyventojus. Akcijos tikslas - mažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį, atkreipti dėmesį į jų problemas.

Į socialinę akciją „Aš ir Tu - tai MES!" susirinko Kalvarijos socialinės globos namų, Kalvarijos socialinių paslaugų centro, Kalvarijos globos ir užimtumo centro gyventojai ir darbuotojai, Vaikų dienos centų atstovai, neįgaliųjų draugijos atstovai bei Kalvarijos gimnazijos mokiniai ir mokytojai.

Akcijoje dalyvavo ir Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, Socialinių reikalų skyriaus vedėja Nijolė Silickienė bei būrys šio skyriaus specialistų. Susirinkusieji gimnazijos stadione sukūrė „gyvą" neįgaliojo ženklo simbolį.

Skambant akcijos himnui susirinkusieji į dangų iškėlė trispalves gėles, taip akcijos dalyviai ne tik prisidėjo prie akcijos „Aš ir Tu - tai MES!", bet ir prie Lietuvos šimtmečio minėjimo.

Akciją organizavo Kalvarijos savivaldybės kultūros centras, Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrius, Kalvarijos gimnazija ir dailininkas Vytautas Kalinauskas.

Už nuotraukas dėkojame Haroldui Areliui.

 

 
 
 
 
Savivaldybės informacija. H. Arelio ir U. Padvelskytės nuotraukos

 

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai