Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Sangrūdos kaimo bendruomenei 15!

Lapkričio 24 d. Sangrūdos kaimo bendruomenė šventė 15-ąjį gimtadienį. Šventėje dalyvavo gausus būrys svečių ir draugų: Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, tarybos nariai, Seimo narį Kęstutį Mažeiką atstovavusi Renata Venslovienė, įstaigų vadovai, Sangrūdos Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos klebonas Mindaugas Smetonis, Sangrūdos moterų klubo narės, sangrūdiečiai ir daugybė kitų svečių.

Sveikinimo žodžius bendruomenei tarė ne tik susirinkę svečiai, bet ir Sangrūdos kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Skuolienė bei buvusi pirmininkė Angelė Bapkauskienė. Abi jos kalbėjo apie bendruomenės atsiradimą, nuveiktus darbus, dėkojo visiems už paramą ir pagalbą.

Sangrūdos kaimo bendruomenės nariai, padedami draugų ir vadovaujami A. Bapkauskienės, svečiams vaidino komediją „Provincijos aistros".

Šventės metu svečiams savo atliekamus kūrinius dovanojo Sangrūdos gimnazijos moksleivis Domantas Kraptavičius, Lazdijų kultūros centro estradinė grupė „Kryžkelė" (vad. Viktoras Safronovas), muzikantas ir dainininkas Paulius Bagdonas.

 

Sangrūdos kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai