Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Rudens šventė Akmenynuose


Lapkričio 23 d. į Akmenynų kultūros namų salę susirinko gausus būrys kraštiečių ir svečių - čia nuaidėjo Rudens šventė.

 Renginio metu šventės dalyvius sveikino Seimo narys Kęstutis Mažeika ir jo patarėja Renata Venslovienė, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir jo pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius.

Seimo nario padėkos įteiktos: Laimutei Miliauskienei už aktyvią, ilgalaikę visuomeninę ir kultūrinę veiklą, nuoširdų bei svarų indėlį į Aistiškių krašto bendruomenės gyvenimą, Arvydui Burinskui, už aktyvią, ilgalaikę visuomeninę ir kultūrinę veiklą, nuoširdų bei svarų indėlį į Akmenynų seniūnijos gyvenimą, Vytautui Anelauskui už aktyvią, ilgalaikę visuomeninę ir kultūrinę veiklą, nuoširdų bei svarų indėlį į Akmenynų krašto bendruomenės gyvenimą, Julei Vyšniauskienei už dvasios stiprybę, kantrybę, atsidavimą ir svarų indėlį auginant bei auklėjant keturis anūkus.  

Mero padėkomis apdovanoti: Bronius Guntorius už aktyvią, ilgalaikę visuomeninę ir kultūrinę veiklą, nuoširdų indėlį į Aistiškių krašto bendruomenės gyvenimą, Loretai Kavaliauskienei už aktyvią visuomeninę veiklą, nuoširdų indėlį į Aistiškių krašto bendruomenės gyvenimą, Jonui ir Daivai Raviniams už darbštumą ir atkaklumą kuriant ūkį ir pažangų ūkininkavimą, Vidai Savulienei už ilgalaikį ir nepriekaištingą darbą, pagalbą ir pagarbą Akmenynų krašto žmonėms. Už visa tai ir dar daugiau nuoširdžiai dėkojo ir Akmenynų seniūnė Danguolė Sinkevičienė.

Salėje netrūko ir kitų garbingų svečių. Šventėje dalyvavo Kalvarijos savivaldybės tarybos nariai Valdas Aleknavičius ir Antanas Burinskas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo vadovas Evaldas Ulevičius. Visi jie susirinko ne atsitiktinai - tai žmonės, kuriems seniūnė negailėjo gražių žodžių už pagalbą ir paramą Akmenynų kraštui.

Tradiciškai Akmenynų seniūnė, pasinaudodama proga, įteikė Seimo nariui, merui, mero pavaduotojui ir tarybos nariams ,,Norų skryneles". Kiekvienais metais seniūnė įteikia prašymus-norus, kurie prisidėtų prie Akmenynų krašto žmonių gerovės. Skrynelės įteikiamos tikintis,

kad žmonės, kuriems jos skiriamos, atsižvelgs į krašto problemas ir padės jas išspręsti.

Šventės metu A. Burinskas pakvietė pažiūrėti trumpą filmuką apie Akmenynų mokyklą, muzikiniais kūriniais džiugino Akmenynų liaudiškos muzikos kapela (Vadovė V. Zdanienė). Spektaklį ,,Provincijos aistros" žiūrovams dovanojo Jungėnų kaimo teatras (Režisierius R. Tyras). Viso vakaro metu veikė ,,Akmenynų turgelis", kuriame buvo galima įsigyti naminių skanumynų.
 
 
Savivaldybės informacija ir nutraukos
 
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai