Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Paminėta Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų 10-ies metų bendradarbiavimo sukaktis su Marijampolės baikerių klubu "Siena" ir Kalvarijos žvejų klubu "Orija"


Rugsėjo 22 d. Sangrūdoje esančioje Antano ir Erikos Stankevičių sodyboje paminėta Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų 10-ies metų bendradarbiavimo sukaktis su Marijampolės baikerių klubu "Siena" ir Kalvarijos žvejų klubu "Orija".

Baikerių klubas ,,Siena" ir žvejų klubas ,,Orija" kasmet Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų vaikams organizuoja žvejybos varžybas į kurias vaikai atvežami motociklais, po varžybų laukia ne tik apdovanojimai, bet ir vaišės bei geras laikas gamtoje.

Jubiliejinėje šventėje dalyvavo ir organizatoriams už gražią iniciatyvą dėkojo Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius. Už ilgametę draugystę dėkojo ir atminimo dovanas prisidėjusiems prie šventės įteikė Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų direktorius Vytautas Dubinskas, baikerių klubo prezidentas Heraldas Kalesevičius ir žvejų klubo pirmininkas Vytautas Burba.

Nors saulė savo šiluma ir nelepino, tačiau žvejai šaltuko nepabūgo, o ir laimikis maloniai nustebino. Dalyvių krūtines papuošė medaliai, o prizines vietas užėmusios žvejų komandos apdovanotos ir saldžiomis dovanomis, kuriomis vėliau su visais draugiškai pasidalino.  

 

 

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai