Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Mokymosi sėkmė ir džiaugsmas – kiekvienam vaikui

Šiuo siekiu vadovaujasi projektas „Renkuosi mokyti - mokyklų kaitai!". Džiugu, kad įveikusi sudėtingą atranką Kalvarijos gimnazija pateko tarp 16 Lietuvos mokyklų, pakviestų prie jo prisijungti.  Projekto tikslas - sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Projektas remiasi įtraukiojo ugdymo samprata ir sėkminga programos „Renkuosi mokyti!" patirtimi bei žengia naują žingsnį. Per dvejus projekto įgyvendinimo metus mokysis, dirbs, bendraus ir diskutuos visa gimnazijos bendruomenė: mokyklos vadovai, pedagogai, mokiniai ir jų tėveliai.  Kas jų laukia?

  • Pačioje projekto pradžioje mokykloje bus atliekamas išsamus tyrimas, identifikuojantis sritis, kurias reikėtų tobulinti. Nuorodas ir kvietimą užpildyti apklausos anketas netrukus gaus visi mokyklos mokytojai, mokiniai nuo 3 klasės bei jų tėveliai.
  • Suburta mokyklos pokyčių komanda dalyvaus tęstiniuose mokymuose ir rengs pokyčio projektą.
  • Kad pokyčius išjudinti sektųsi dar sklandžiau, bus įtraukiama visa bendruomenė, teikiamos verslo ir vadybinės konsultacijos, projekte dalyvaujančioms mokykloms atsiras galimybė bendradarbiauti ir mokytis vieniems iš kitų.
  • Projekto metu bus stebima ir tiriama mokyklos pokyčių projekto eiga, kad visi kartu galėtume pasidžiaugti padaryta pažanga ir nueitu keliu.

Projektą įgyvendina VšĮ Mokyklų tobulinimo centras, jau ne vienus metus inicijuojantis teigiamus pokyčius Lietuvos mokyklose, pagrindinis projekto partneris - „Vilniaus prekybos" paramos fondas DABAR.


Kalvarijos gimnazijos informacija

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai