Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vizitas


Lapkričio 30 d. žemės ūkio bendrovėje „Šaltekšnis" ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardoje lankėsi Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir jo patarėjai.

Su Ministru Pirmininku žemės ūkio bendrovėje ,,Šaltekšnis" taip pat lankėsi Seimo narys Kęstutis Mažeika, jo patarėja Renata Venslovienė ir Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis.

Svečius priėmė ir bendrovės veiklą pristatė ŽŪB „Šaltekšnis" vadovė Aldona Piepuolienė. Susitikimo metu pasidžiaugta bendrovės gaminamų produktų sėkme ir aptartos problemos, su kuriomis susiduria smulkieji verslininkai.

Apžiūrėję gamybos patalpas, aptarę aktualias problemas bei paragavę Suvalkijos krašte garsių įmonės gaminamų pieno produktų, svečiai kartu su meru išvyko į Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardą.

Užkardoje Ministrui Pirmininkui Valstybės sienos apsaugos tarnybos vado pavaduotojas pulkininkas Vidas Mačaitis pristatė situaciją pasienio ruožuose, kokios šiuo metu yra didžiausios problemos, ryškiausi įvykiai ir naujovės.

 

 
 
Savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai