Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos savivaldybės žemdirbių šventė ,,Kai derlius aruoduos“


Spalio 26 d. Kalvarijos savivaldybės kultūros centre Kalvarijos krašto ūkininkai, žemdirbiai, savivaldybės vadovai ir svečiai susirinko į tradicija tapusią žemdirbių šventę „Kai derlius aruoduos".

Pirmoji susirinkusius šventės dalyvius pasveikino renginio vedėja - Kultūros centro direktorė Laima Kupstienė. Vieną po kito ji į sceną sukvietė ir čia susirinkusius svečius: Lietuvos Respublikos Seimo narį Kęstutį Mažeiką, Kalvarijos savivaldybės merą Vincą Plikaitį, mero pavaduotoją Kęstutį Bagdanavičių, Lietuvos juodmargių galvijų gerintojų asociacijos pirmininką Virgilijų Urbonavičių, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Marijampolės skyriaus ūkio apskaitos konsultantę Reginą Brundzienę bei Kalvarijos savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėją Algirdą Bansevičių. Svečiai džiaugėsi ūkininkų ir žemdirbių darbo rezultatais, linkėjo ir toliau sėkmingai vystyti žemdirbystę ir ūkininkavimą.

Šventės metu mero padėkomis apdovanota 13 ūkininkų. Už sėkmingą mišraus ūkio vystymą padėka įteikta Gintui ir Laimai Bagdonams, už intensyvaus ūkio vystymą - Linui ir Laimai Birgeliams, už modernios žemdirbystės puoselėjimą - Rimui Bindokui, už sėkmingą perimto ūkio vystymą - Vilijai Burinskienei, už modernios žemdirbystės plėtojimą - Ričardui Daunoravičiui, už sėkmingą perimto ūkio vystymą - Reginai Kiverienei, už pažangų mišraus ūkio vystymą - Redai Makevičienei, už modernios žemdirbystės puoselėjimą - Mindaugui Mileriui, už puikius ūkininkavimo rezultatus - jaunajam ūkininkui Dariui Mockui, už sėkmingą perimto ūkio vystymą - Birutei Tenenienei, už darbštumą ir atkaklumą vystant ekologinį ūkį - Tomui Valentai, už išsaugotą ir puoselėjamą perimtą ūkį - Algirdui ir Gedvilei Zavistauskams, už darbštumą ir pažangų ūkininkavimą - Rimantui Pauliukoniui.

Pasirodymus renginio svečiams dovanojo Jusevičių laisvalaikio salės šokių kolektyvas „Miss-A" (vad. Danutė Giedraitienė), Egidijus Bavikinas ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Gabrielė Bielskytė. Tarprubežių kaimo teatro aktoriai  padovanojo spektaklį ,,Martynas Špokas".

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai