Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Kalvarijos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių pavasario krosas

Balandžio 18 dieną vyko Kalvarijos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių pavasario krosas. Mokiniai varžėsi penkiose amžiaus grupėse. Dalyvavo 60 mokinių iš 5 savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų.

Dvylika prizinių vietų iškovojo Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazijos sportininkai ir užėmė pirmąją vietą, devynias prizines vietas iškovoję Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinės mokyklos bėgikai liko antri. Kalvarijos gimnazijos bėgikai iškovojo penkias prizines vietas, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinės mokyklos bėgikai - tris prizines vietas, Kalvarijos sav. Liubavo Juozo Montvilos pagrindinės mokyklos mokinys jaunučių grupėje užėmė I vietą.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atminimo medaliais.