Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kalvarijos savivaldybėje vyko projekto „Priešgaisrinės apsaugos išteklių stiprinimas pasienio regione“ baigiamoji konferencija

Kovo 26 d. Kalvarijoje vyko programos „Interreg V-A Lietuva ir Lenkija" projekto Nr. LT-PL-1R-007 „Priešgaisrinės apsaugos išteklių stiprinimas pasienio regione" baigiamoji konferencija, kurios metu visuomenei buvo pristatyti projekto rezultatai.

Konferencijoje dalyvavo Balstogės Dambrovos ir Štabino valsčių (Lenkija) delegacijos, Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovai, Kalvarijos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos vadovas ir Jusevičių, Sangrūdos ir Liubavo ugniagesių komandos, Kalvarijos savivaldybės administracijos ir įstaigų darbuotojai.

Konferencijos metu buvo pasidžiaugta laiku įgyvendinamu projektu, įsigytais gaisrų gesinimo automobiliais su įranga, ugniagesių gelbėtojų aprangomis, įvykusiais pirmosios pagalbos mokymais, bendromis operacinėmis pratybomis Lietuvoje ir Lenkijoje.

Kalvarijos savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Balstogės Dambrovos ir Štabino valsčiais (Lenkija), įgyvendina projektą „Priešgaisrinės apsaugos išteklių stiprinimas pasienio regione" (Nr. LT-PL-1R-007).

Projekto trukmė - 18 mėn. Bendras projekto biudžetas - 862 470,00 Eur, iš kurių Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšos - 733 099,50 Eur, partnerių dalis - 129 370,50 Eur.

Kalvarijos savivaldybės administracijai tenkanti projekto lėšų dalis - 294 016,00 Eur, iš jų ERPF („Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos" bendradarbiavimo per sieną programos) parama sudaro 249 913,60 Eur, t. y. 85 proc.

 

Savivaldybės informacija

E. Juoskienės nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai