Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kalvarijos savivaldybėje įvyko pradinių klasių mokinių ,,Šviesoforo“ varžybų regioninis turas

Gegužės 11 d. Kalvarijos gimnazijoje įvyko regioninis etapas pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas". Varžybų dalyviai rungėsi teorinėse ir praktinėse rungtyse. Mokiniai praktiškai demonstravo, kaip reikia prisitvirtinti atšvaitus, pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje ir šviesoforu reguliuojamoje sankryžoje, sprendė kelių eismo užduotis, rodė žinias videoviktorinoje ir ,,Protų mūšyje".

Dalyvavo devynios komandos: Šakių r. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla, Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinė mokykla, Marijampolės ,,Saulės" pradinė mokykla, Vilkaviškio ,,Ąžuolo" progimnazija, Vilkaviškio r. savivaldybės Vilkaviškio pradinė mokykla, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla, Kalvarijos sav. Liubavo Juozo Montvilos pagrindinė mokykla, Kazlų Rūdos ,,Elmos" mokykla-darželis, Kazlų Rūdos sav. Plutiškų gimnazija.

Pirmąsias dvi vietas varžybose laimėjo Marijampolės savivaldybės komandos, kurios ir pateko į tolimesnį nacionalinį konkursą.

Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis ir suvenyrais, o nugalėtojai pelnė atminimo medalius ir taures. Linkime pirmos ir antros vietų laimėtojams sėkmės nacionaliniame varžybų etape.

 

 

Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

Gintaro Bujausko nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai