Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kalvarijos savivaldybe domėjosi profesorius iš Japonijos, Tokijo universiteto

Kovo 29 dieną Kalvarijos savivaldybėje lankėsi svečias iš tolimosios Japonijos - Tokijo universiteto profesorius Kimitaka Matsuzato. Universitete jis dirba Teisės fakultete ir aktyviai domisi ne tik savo šalies politiniu gyvenimu, bet ir Lietuvos.

Prof. Matsuzato priėmė meras Vincas Plikaitis, jo pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius ir administracijos direktorė Jurgita Čerkauskienė. Svečią ypatingai domina Lietuvos valstybės politinis gyvenimas plačiąja prasme ir regionuose. Jis domėjosi Kalvarijos savivaldos istorija 2001-2017 metų laikotarpyje, rinko informaciją apie savivaldybės socialinę ir ekonominę raidą, plėtros strategiją, vietos politikus ir partijas, savivaldybės Tarybos rinkimus tiriamaisiais metais ir kt.

Tiesa, Kalvarijoje jis yra lankęsis ir anksčiau, 2001-aisiais metais svečią priėmė ir į jam rūpimus klausimus apie savivaldą atsakinėjo tuometinis meras Jonas Kazys Dzirmeika.

Susitikimo pabaigoje profesorius dėkojo už šiltą priėmimą ir pagalbą jo moksliniam tyrimui. Surinkta informacija padės ne tik jo tyrimui, bet bus pristatyta ir jo studentams Tokijo universitete, Japonijoje.

 

Savivaldybės informacija ir nuotrauka

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai