Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Kalvarijoje gyventojų saugumą užtikrina 10 vaizdo stebėjimo kamerų

Kalvarijos savivaldybės tarybai skyrus lėšų, Kalvarijos mieste buvo įrengta 10 vaizdo stebėjimo kamerų. Trys iš jų yra sumontuotos ant Kalvarijos savivaldybės administracijos pastato ir stebi tris aplinkines skirtingų krypčių gatves, dar kitos trys įrengtos Karališkajame parke. Likusios stebi judėjimą Laisvės gatvėje, Alytaus ir Suvalkų gatvių sankirtoje bei Kęstučio ir Dariaus ir Girėno gatvių sankryžoje.

Merą Vincą Plikaitį aplankę Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys ir Kalvarijos policijos komisariato viršininkas Marius Miesčionaitis dėkojo savivaldybės vadovams už rūpinimąsi gyventojų gerove ir suteiktą galimybę operatyviai išsiaiškinti įvykdytus nusižengimus ir nusikaltinimus. Viešosios tvarkos užtikrinimas, visuomenės ir visuomeninio turto saugumas buvo įvardyti kaip svarbiausi prioritetai įrengiant vaizdo stebėjimo kameras mieste.

Vykdant vaizdo stebėjimą vadovaujamasi Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Bendraisiais reikalavimais organizacinėms ir techninėms asmens duomenų saugumo priemonėms ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų apsaugą.

 

Savivaldybės informacija ir nuotrauka

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai