Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Įpusėjo projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ darbai

Kalvarijos savivaldybėje š. m. vasarą buvo pradėti projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų  tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Kalvarijos savivaldybėje" darbai. Kaip vyksta veiklos ir projekto darbai domėjosi Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir administracijos direktorė Jurgita Čerkauskienė. Kartu su jais esamą situaciją apžvelgė Ūkio ir urbanistikos skyriaus vedėjas Almantas Giraitis, UAB „Kalvarijos komunalininkas" direktorius Vytenis Micuta bei darbų rangovo UAB „Infes" atstovas. Jis savivaldybės vadovams aprodė darbų vietas Kalvarijoje bei Jungėnuose ir teigė, jog Jungėnuose darbai yra mažesnio masto nei Kalvarijoje ir dėl to Jungėnuose vandens gerinimo įrenginiai bus baigti diegti anksčiau nei mieste.

Atliekami darbai sparčiai pasistūmėjo į priekį, tačiau darbo sąlygas apsunkina lietingas oras. Šiandien yra atlikta apie 50 % geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimo darbų. Šiuo metu Kalvarijoje vyksta naujo priestato kolonų montavimo, rezervuaro pado betonavimo bei šalia esančių senų pastatų skardinimo darbai. Pastatyti filtrai jau yra užpildyti specialiais užpildais, yra pakeista viena gręžinio atšaka, netrukus bus keičiama kita. Jungėnuose taip pat jau yra pastatyti filtrai, atvežti užpildai, kurie netrukus bus talpinami į filtrus. Baigti elektros instaliacijos darbai, greitai prasidės ir visi montavimo darbai.

 

Savivaldybės informacija ir nuotraukos

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai