Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Bendros operacinės pratybos ugniagesiams gelbėtojams Štabine

2018 m. sausio 24-25 d. Kalvarijos priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos Jusevičių ugniagesių komandos ugniagesiai kartu su savanoriais ugniagesiais iš Balstogės Dambrovos ir Štabino valsčių (Lenkijos Respublika) dalyvavo teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, kurie vyko Štabino valsčiuje.

Pratybų metu ugniagesiai skubėjo gesinti imituojamų kelių gaisro židinių miške ir suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiam asmeniui gaisro metu.

Kalvarijos savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su Balstogės Dambrovos ir Štabino valsčiais, įgyvendina projektą „Priešgaisrinės apsaugos išteklių stiprinimas pasienio regione" (Nr. LT-PL-1R-007), kurio viena iš veiklų - bendros operacinės pratybos ugniagesybos darbų srityje. Iš Europos regionų plėtros fondo finansuojamas projektas prasidėjo 2017 m. sausio 1 d. ir tęsis iki 2018 m. birželio 30 d.

 

Šio straipsnio turinys yra vien autoriaus nuomonė ir ji jokiu būdu neatspindi Europos Sąjungos ar 2014-2020 m. Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo „Interreg V-A Lietuva-Lenkija programos" Valdybos ir Jungtinio sekretoriato pozicijos.  

 

                                                                 Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija ir nuotraukos

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai