Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Akmenynų seniūnijoje vyko rudens šventė

Lapkričio 17 d. Akmenynų laisvalaikio salėje vyko rudens šventė, sukvietusi  gausų krašto gyventojų ir svečių būrį.

Šventės metu sveikinimo žodį tarė ir padėkos raštus nusipelniusiems seniūnijos gyventojams teikė LR Seimo narys Kęstutis Mažeika. Padėkos raštai buvo įteikti Aistiškių bendruomenės pirmininkei Marijai Murauskienei, Aistiškių laisvalaikio salės kultūros darbo organizatorei Ritai Linciuvienei, ūkininkei ir visuomenininkei Reginai Gurevičienei bei ūkininkui Rimui Bindokui.

Gražios rudens šventės proga bendruomenę sveikino mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, tarybos narys Antanas Burinskas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Karolis Babeckas, Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Algirdas Bansevičius.

Akmenynų seniūnė Danguolė Sinkevičienė dėkojo atvykusiems svečiams. K. Mažeikai ir A. Bansevičiui buvo įteiktos simbolinės dovanėlės, o likusiems svečiams - seniūnijos norų ir pageidavimų skrynelės. Seniūnės padėkos už bendradarbiavimą buvo įteiktos Akmenynų seniūnijos seniūnaitei Rimai Brisotienei, Aistiškių seniūnaitei Loretai Kavaliauskienei, Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos Akmenynų filialo bibliotekininkei Daliai Zubrienei, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinės mokyklos direktorei Alei Marijai Sidarienei ir Akmenynų laisvalaikio salės kultūros darbo organizatorei Vilmai Zdanienei.  Taip pat seniūnė pagerbė ir apdovanojo penkis Akmenynų krašto ūkininkus.

Vakarą vedė Akmenynų laisvalaikio salės kultūros darbo organizatorė Vilma Zdanienė. Trumpą, nuotaikingą siužetą vaidino Akmenynų kaimo bendruomenės pirmininkė Giedrė Veikšienė ir seniūnijos gyventoja Jolita Davidonienė. Muzikinius pasirodymus atliko Akmenynų liaudiškos muzikos kapela (vad. Vilma Zdanienė) ir Jungėnų retro ansamblis „Melodija" (vad. Birutė Zavistauskienė-Leonavičiūtė).

Veikė Akmenynų seniūnijos gyventojų turgelis. Renginio metu buvo rodomas vaizdo siužetas apie Akmenynų seniūnijos nuveiktus darbus ir kasdienį gyvenimą.

 

Akmenynų seniūnijos informacija ir nuotraukos

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai