Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis
Aistiškiuose vyko rudens vakaronė "Susieikim"

Lapkričio 25-osios vakarą Aistiškių kaimo bendruomenės salėje vyko tradicinė Aistiškių krašto  rudens vakaronė „Susieikim".  Vakaronėje  dalyvavo  Kalvarijos savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, tarybos narys Antanas Burinskas, Akmenynų seniūnė Danguolė Sinkevičienė, Akmenynų kaimo bendruomenės pirmininkė Giedrė Veikšienė ir gausus būrys gyventojų. 

Susirinkusius sveikino garbūs svečiai, o seniūnė  apdovanojo  geriausiai besitvarkančius sodybų šeimininkus. Šventės metu seniūnė dėkojo krašto ūkininkams ir džiaugėsi, kad jie yra darbštūs ir aktyvūs. Linkėdama, jog kiti metai būtų geresni nei šie, ūkininkams įteikė 2018 metų darbo kalendorius.

Aistiškių kaimo bendruomenės pirmininkė, bibliotekininkė Marija Murauskienė ir kultūros darbo organizatorė Rita Linciuvienė įsteigė nominacijas „Aistiškiai-2017", kuriomis už nuopelnus bendruomeninėje ir kultūrinėje veikloje buvo apdovanoti nominantai.

Gerą nuotaiką ir skambias dainas susirinkusiems dovanojo Kybartų kultūros centro Pajevonio vokalinis moterų ansamblis „Aušrinė" (vad. Irma Menčianskienė). Į vakaronės šurmulį įsisuko senjorės iš Padegimų kaimo (Aistiškių kaimo jaunimo vaidintojai). Iki vakaronės pabaigos visus linksmino muzikantas Raimondas Skinkys iš Marijampolės.

 

 

Aistiškių kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

 

 

Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai