Kalvarijos savivaldybė

Spausdinti
Autorius Haroldas Arelis

Aistiškių rudens šventė ,,PO RUDENS DARBŲ"


Paskutinę šių metų rudens dieną -  tradicinė rudens vakaronė ,,PO RUDENS DARBŲ" Aistiškiuose

Vakaronėje dalyvavo Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius, tarybos nariai  Valdas Aleknavičius ir Antanas Burinskas, Akmenynų seniūnė Danguolė Sinkevičienė, Akmenynų kaimo bendruomenės pirmininkė Giedrė Veikšienė ir būrys Aistiškių kaimo gyventojų.

Šventės metu netrūko gražių žodžių ir sveikinimų. Akmenynų seniūnė padėkojo gražiausių sodybų šeimininkams ir ūkininkams. Už pagalbą Aistiškių bendruomenei seniūnės ,,Ačiū" medaliai įteikti tarybos nariams Valdui Aleknavičiui ir Antanui Burinskui.

Akmenynuose gyvuojanti seniūnės tradicija švenčių metu apdovanoti susirinkusiuosius jos užfiksuotomis nuotraukomis šiais metais persikėlė ir į Aistiškius. Objektyvo taikinyje atsidūrę Aistiškių kaimo gyventojai, atsiimdami nuotraukas, ne tik smagiai šypsojosi, bet ir dalijosi pasakojimais apie jose užfiksuotas akimirkas.

Į bendruomenės namus susirinkusiems gyventojams ir svečiams padėkos žodžius skyrė ir Aistiškių bendruomenės pirmininkė Marija Murauskienė. Pirmininkė džiaugėsi gyventojų vienybe ir nuveiktais darbais bei linkėjo ir toliau visiems kartu siekti bendrų tikslų.

Vakaro metu skambėjo Vilmos ir Virgilijaus Anelauskų atliekami dainuojamosios poezijos kūriniai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Savivaldybės informacija ir nuotraukos
Komentarus rašyti gali tik prisijungę vartotojai